DİYARBAKIR BULUŞMASI – 12 MART 2018

[:tr]Bir olmak..
İri olmak..
Diri olmak..
Afrin’de şüheda yolunda.. ve
Diyarbakır’da Yargıda Birlik olmak..

Yargıda Birlik Derneği Yönetim Kurulu, on bine yakın üye sayısını temsilen 14 Nisan 2018 ‘de yapılması planlanan 2. Olağan Genel Kurul öncesinde il bazlı meslektaş buluşmalarının 6’ncısı kapsamında Konya, İzmir, Adana, Erzurum ve Trabzon’un ardından Diyarbakır’da görev yapan meslektaşlarımızla Diyarbakır Adliyesinde bir araya geldi.

Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Yargıda Birlik heyeti, Diyarbakır Başsavcımızı, Diyarbakır Komisyon Başkanımızı, Diyarbakır İdare Mahkemesi Başkanımızı makamlarında ziyaret ederek, meslektaşlarımızla yargının gündemine ilişkin konularda fikir alışverişinde bulunmuşlardır.

Yargıda Birlik Derneği heyeti ayrıca Diyarbakır Valisini de makamında ziyaret etmiştir.

Derneğimizin meslektaş buluşmasına Dernek yönetimi, kurucular ve derneğimizin yetkili kurullarında görev alan üyelerimizin yanısıra HSK Üyemiz Sn. Yaşar ŞİMŞEK, Yargıtay üyelerimiz Sn. Erdoğan İSHAKOĞLU, Sn. Veli DALGALI, Sn. Hakan YÜKSEL, Danıştay üyemiz Sn. Doç.Dr. Gürsel ÖZKAN , Adalet Bakanlığı Yüksek Müşavirleri Sn. Musa KANICI ve Sn. Kemal AÇIKGÖZ’ün de katılımları dolayısıyla meslektaşlarımız yargının geleceğine dair beklenti ve düşüncelerini bizzat paylaşım imkanı bulmuşlardır.

Derneğimizin il bazlı meslektaş buluşmalarına ilişkin programlar önümüzdeki süreçte de farklı illerde devam edecektir.

Saygılarımızla…

YARGIDA BİRLİK DERNEĞİ

[images lightbox=”yes” gallery_id=”2506″][/images][:]